ДТП українського автобуса в Польщі: помер ще один пасажир, який отримав тяжкі травми

Помер чоловік віком близько 60-років із Херсонської області, який отримав важкі травми в аварії рейсового автобуса “Познань-Херсон” неподалік Перемишля в ніч на 6 березня 2021 року.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на “Укрінформ”, чоловік помер в Україні. Туди його наприкінці березня перевезли спецтранспортом після 3-х тижнів лікування в Перемишлі. На той момент його стан дещо покращився.

Причини смерті чоловіка наразі не уточнюються. Якщо це має зв’язок з ДТП автобуса, то померлий українець стане восьмим пасажиром, життя якого обірвалося внаслідок аварії.Майже місяць тому в реабілітаційному центрі в місті Отвоцьк (Мазовецьке воєводство) померла сьома жертва – 27-річна українка.

Нагадаємо, в ніч на 6 березня 2021 року в Підкарпатському воєводстві злетів у кювет та перекинувся рейсовий автобус “Познань-Херсон”, в салоні якого перебувало 57 людей. Автобус прямував до пункту пропуску в Корчовій. Внаслідок ДТП загинуло 5 пасажирів – усі громадяни України. Згодом в лікарні померла ще одна особа.

Чтайте також:  "Семеро дітей сиділи в багажнику": подробиці жахливої аварії