“Весь мій світ зупинився!”: Відомому актору ампутували ногу. “Ускладнення від коронавірусу”

Зірка Бродвею Нік Кордеро залишиться інвалідом після перенесеного коронавірусу.

Він потрапив до лікарні близько трьох тижнів тому. Причому відразу в відділення інтенсивної терапії. Спочатку йому поставили діагноз пневмонія. Неправильно підібране лікування призвело до того, що актор втратив свідомість вдома. Коли довезли до лікарні, виявилося, пульс не простежується, але актора і танцюриста реанімували.

– Весь мій світ зупинився. Будь ласка, помоліться за мого чоловіка, – написала в інстаграм його дружина Аманда Клоотс.

Вона тримає фанатів в курсі лікування з моменту його госпіталізації. Жінка вважає, йому неправильно поставили діагноз. Лікарі не зрозуміли, що у нього коронавірус. У Ніка Кордеро почалися проблеми зі згортанням на правій нозі, кров не доходила до пальців ніг. Разжижувачі крові, які він отримав, вплинули на його тиск. Сталася внутрішня кровотеча в кишечнику.

Чтайте також:  Зеленський ухвалив рішення про призначення нових членів Нацради реформ: список

На 18 день перебування в реанімації йому ампутували ногу.

– Я сказала йому, що він повинен битися. Я сказала йому, що він сильний і може зробити це, – розповіла його дружина.

Вона запустила акцію на підтримку чоловіка – попросила фанатів Ніка відправити відео, в якому вони підтримує його. Оскільки його робота і головне захоплення було пов’язано з Бродвеєм, люди почали відправляти зірці відео своїх танців.

Нік Кордеро був номінантом на премію Тоні, відомий за фільмами «Місто банд», «Бронкська історія», «Рок на віки», «Офіціантка».

Операція пройшла успішно, написала жінка в соцмережах.