“Нова пошта” змінила правила видачі посилок: що потрібно знати.

Через запроваджений в Україні карантин і значне збільшення об’ємів доставки компанія “Нова пошта” ввела нову посаду адміністраторів. Працівники будуть обслуговуватимуть клієнтів з оплаченими посилками на вулиці біля своїх відділень.

Так буде знижуватися ризик передачі коронавірусу в приміщенні. Тепер люди, які прийшли отримати заздалегідь оплачену посилку, можуть не заходити до відділення. Адміністратор на вулиці сам підійде до них, проведе ідентифікацію і видасть посилку.

Також швидко оплатити посилку можна на вулиці за допомогою мобільного додатку “Нової пошти”.
Зараз обслуговують клієнтів на вулиці майже 500 адміністраторів відділень по всій Україні. Залежно від кількості клієнтів цю роботу виконують один або два працівники. Адміністратори працюють на вулиці при температурі від +10С і при сприятливих погодних умовах.

Обслуговування клієнтів на вулиці триває протягом усього робочого дня. У адміністраторів, як і у всіх інших працівників, є засоби індивідуального захисту – маски, рукавички і антисептик.

Чтайте також:  Пофарбували воду в рожевий: рятувальник в День закоханих зробив сюрприз вагітній дружині (фото, відео)

Нагадаємо, Уряд планує продовжити карантин в Україні до 12 травня, однак пом’якшити його умови та дозволити громадянам відвідувати деякі об’єкти. Так, українцям можуть дозволити гуляти в парках, відвідувати музеї та бібліотеки.

До слова, колишній головний санітарний лікар України Святослав Протас вважає, що після Великодня в країні можна послабити карантин через COVID-19, зокрема, дозволити людям прогулянки, а масковий режим залишити для тих професій, які мають масові контакти з людьми. При цьому він вважає, що громадський транспорт варто запускати в останню чергу, адже масове скупчення людей може спровокувати найбільш сприятливі умови для поширення вірусу.

Додамо, що у супермаркетах, які в день можуть відвідувати тисячі людей, є місця, потенційно небезпечні для зараження коронавірусом і іншими інфекціями. Зокрема, предмети внутрішнього використання – візки, кошики, двері холодильників та інші – збирають на собі особливо багато мікробів.

Чтайте також:  В Україні змінили рішення щодо лічильників на газ: скільки доведеться платити і як економити