Тіло обробили спецзасобом і помістили у герметичний мішок: як у Вінницькій області ховали померлу з коронавірусом

Це перший летальний випадок в області.

У селі Сальник Калинівського району (Вінницька область) 21 квітня поховали першу жертву коронавірусу в області.

Хвора на коронавірус мала хронічні захворювання. Її шпиталізували до Вінницької міської лікарні №1, 79-річна жінка померла у ніч проти Великодня, 19 квітня.

Оскільки є процедура поховання померлих від СOVID-19, то тіло небіжчиці доставили з моргу на кладовище. “Працівники ритуальної служби приїхали, забрали тіло і відвезли його на кладовище. Всі рідні чекали вже на цвинтарі. Також був сільський голова і священник” – каже директор фірми “Реквієм” Михайло Паньків.

Тіло померлої обробили спеціальним дезінфікуючим засобом, а потім помістили до герметичного мішка і в труну, Будь-які торкання до небіжчиці чи поцілунки були неможливими, оскільки труна була закритою.

За словами Михайла Паньківа, працівники були одягнені у спеціальні захисні комбінезони, у подвійні масках, рукавички, а на обличіі мали щитки. Після завершення процедури увесь одяг і автомобіль дезінфікували, – розповів Паньків.

Чтайте також:  Медикиня назвала суму, в яку нині обходиться лікування тяжкого хворого на коронавірус на добу

Під час похорону провели перепис 13 осіб, хто був присутнім на кладовищі. Це 13 родичів та 5 працівників ритуальної служби.