На військовому полігоні у Львівській області виявили мертвого курсанта

У нього знайшли вогнепальне поранення.

22 квітня близько 18.30 на військовому полігоні у Львівські області мертвим знайшли курсанта одного з вищих військових навчальних закладів.

Про це повідомляє Військова служба правопорядку у ЗСУ.

Хлопця знайшли з вогнепальним пораненням у груди.

Правоохоронці працюють на місці події. Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідування міста Львів внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне правопорушення. Слідство триває.

22 квітня 2020 року, близько 18.30, на військовому полігоні на Львівщині виявлено без ознак життя тіло курсанта одного з вищих військових навчальних закладів з вогнепальним пораненням у груди.
Для з’ясування причин та обставин загибелі військовослужбовця на місці трагедії прибула група оперативного реагування Західного ТУ #ВСП #MP #MLOS.
Також на місці події працюють слідчо-оперативна група Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області, Територіального управління Державного бюро розслідування (м. Львів) та працівники військової прокуратури Львівського гарнізону.
Слідчим Територіального управління Державного бюро розслідування (м. Львів) до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне правопорушення.
Слідство триває.

Чтайте також:  Львівські патрульні врятували вагітну зі снігової пастки: "Допоможіть, дружина народжує!"

На полігоні у Донецькій області вибухнув міномет: військовослужбовець загинув
вибухнув міномет. Внаслідок цього загинув 24-річний старший солдат роти спеціального призначення загону спеціальних операцій. Ще восьмеро отримали поранення.