Митницю накрили, тоталний обшук СБУ: їх же попереджали. Далі буде гірше

Служба безпеки України та Державне бюро прийшли з обшуками до Державної митної служби, повідомила “Нова митниця”. Вказано, що обшуки провели через замовлення для митниці нового герба.

Сьогодні в Держмитслужбі відбулися обшуки — представники СБУ та ДБР зацікавилися гербом митниці”, – йдеться у повідомленні.

У пресслужбі зазначили, що у грудні минулого року Держмитслужба замовила розробку символіки та концепції нової форми для митниці. Це коштувало близько 30 тисяч гривень.

“ТОВ “Геральдична палата “Олекса Руденко і Компаньйони” розробило нову концепцію емблеми, прапору, форми та інших елементів геральдики для Державної митної служби України. Наявні усі документи, які підтверджують виконання робіт підрядником у повному обсязі. 25 лютого проєкт нових геральдичних знаків був надісланий до Міністерства фінансів на погодження”, – додали в “Новій митниці”.

СБУ та ДБР вилучили копії документів щодо виконання наведених послуг. У Державній митній службі переконані, що обшуки відбулися за надуманою політично вмотивованою справою. Однак у відомстві заявили про те, що сприятимуть правоохоронним органам в рамках розслідування.

Чтайте також:  "400 доларів за оформлення авто": волинські митники погоріли на хабарях

Раніше колишній міністр фінансів Ігор Уманський, заявив про те, що в Митній та Податковій службах нібито відбуваються махінації з ПДВ. За його словами, через це держбюджет щомісяця не доотримує 5 млрд грн.

У свою чергу голова Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що Уманський може займатися питанням корупції у митниці та податковій як його радник. За його словами, для координації роботи створять міжвідомчу та аналітичну групи.