Алла Пугачова хвора: Галкін зробив страшну заяву

Відома російська співачка Алла Пугачова не була присутня на церемонії прощання з легендарним театральним режисером і актрисою через хворобу.

“У неї сильно піднявся тиск. Вона не може фізично знаходитися тут”, – коментував Галкін.

Як відомо, Пугачова багато років дружила з Галиною Волчек, тому сприйняла її смерть як особисту втрату. “Велика, рідна, близька, важко змиритися з тим, що не побачимо тебе більше не почуємо твій голос і сміх. Нехай наша любов буде з тобою на шляху до Господа”, – написала Алла Пугачова на своїй сторінці в соціальній мережі.

Зазначимо, на похорон художнього керівника московського театру “Современник” Галини Волчек приїхали сам Галкін, його брат, Крістіна Орбакайте і Філіп Кіркоров.

Нагадаємо, 24 грудня російські ЗМІ повідомили про екстрену госпіталізацію Галини Волчек. 86-річна актриса і режисер впала в кому, її підключили до апарату ШВЛ через ускладнення двосторонньої пневмонії. Крім пневмонії у артистки діагностували тромбоемболію — закупорку легеневої артерії. В легких накопичилося багато рідини. Крім того, критично знизився тиск до 40 на 60.

Чтайте також:  Особисто прийшла до президента! Тимошенко вразила своїм вчинком. Важлива зустріч. “Готові стати поруч з Зеленським”