Натовп влаштував “голодні протести” через карантин, є загиблі

У Венесуелі розпочалися голодні бунти і погроми після введення карантину.

У Венесуелі під час карантину змучені люди влаштували акції протесту і масові бунти. Масові заворушення пов’язані з нестачею продуктів харчування і пального, а також злетіли цінами на ці товари.

Так, після акцій протестів у місті Упате, штат Болівар, 23 квітня, загинув один чоловік. На тому місці інші учасники заворушень залишили напис: “Він помер від голоду”. В цілому, в ході протестів постраждали як мінімум дві людини, а десяток учасників були заарештовані правоохоронцями.

Заворушення венесуельці влаштовували і в інших містах. Так, у місті Куманакоа, штат Сукре, 22 квітня протестанти почали громити і грабувати магазини. Згідно з повідомленнями в соціальних мережах, деякі громадяни отримали поранення. У розпал карантину через пандемію коронавіруса жителі Венесуели зіткнулися з високими цінами, нестачею продуктів харчування, бензину, а ще й із зростанням курсу долара. Протести відбуваються на тлі карантинних обмежень, які були встановлені 16 березня режимом Ніколаса Мадуро, і нещодавно продовжених ще на місяць.

Чтайте також:  У Тернополі вітчим побив пасинка до напівсмерті і замість СІЗО відправився додому: "Не вперше"