“Все тіло у ранах, а поліція сказала, що то тромб”: у Житомирі на Великдень через маску жорстоко вбили 30-річного чоловіка

У Житомирі знайшли мертвим 30-річного чоловіка, якого напередодні жорстоко побили, бо він зробив зауваження жінці, яка при собі не мала медичної маски.

Cмерть Дмитра наступила 19 квітня 2020 року. Загиблому було лише 30 років…

Журналіст сайту Житомир-Онлайн зустрівся з першоджерелом інформації – Едуардом Мальованим. Він підпрацьовує останнім часом таксистом. Едуард Мальований розповідає: «Дівчина, що тут в магазині працює – Ольга, вона сусідка загиблого. Саме вона мені й повідомила, що Діми вже немає… А я з ним ще в суботу бачився коло магазину. Зі слів Ігоря, дядька загиблого, його племінника вбили. Вдома… Двері в квартиру загиблого були відчиненими. Сусіди зранку це побачили та викликали поліцію. Попередньо, кажуть, він скупився в магазині та поїхав додому. Це трапилось не на робочому місці під час замовлення таксі. Це те, що я знаю точно. Поки все по слухам… Зараз ось від нашої стоянки купимо вінок та завеземо на могилку… Більше знає дядько покійного Ігор. Думаю, він Вам більше розповість». Наступна зустріч була саме з ним, з дядьком трагічно загиблого таксиста – Ігорем, та бабусею – Терновою Леонідою Миколаївною, які й поділилися з нами жахаючими деталями тієї доби.

Бабуся покійного Дмитра згадує: «Я з ним розмовляла в той день до 18:00 години вечора, в суботу (18 квітня). Потім дзвінок перервався. Не знаю, чи він заснув чи що… о 23:00 год вечора був дзвінок сину на телефон. Та він його відключив, бо в нас мала дитина… Зранку я передзвонюю внуку, а він не бере слухавку… Дзвонить його матір з Польщі, й каже: «Підійдіть хто-небудь додому, бо Діма не відповідає. Це дивно…». Мій син під’їжджає до внука додому і бачить: вхідні двері в тамбур зачинені, а в квартиру були відкриті.”

“Коли син зайшов, то подзвонив мені і весь в сльозах повідомив: «Діма лежить мертвий… Синій вже». Він одразу викликав поліцію. Останні, коли приїхали, в квартирі дій ніяких не проводили. Машина, якою він таксував, стояла біля будинку вся брудна та подерта. Видимо там була якась битва. Я подзвонила в Міністерство внутрішніх справ, щоб поскаржитись їм на те, що місцева поліція лише сказала, що «приїде експерт, який зробить розтин і тоді можна буде про щось говорити». Виходить, що те, що скажуть при розтині – те і буде причиною смерті. У нас як завжди ж, напишуть серцеву недостатність і все на цьому. Я запитала поліції, що приїхала: «Чому ви зараз не хочете взяти на експертизу його брудну куртку, взуття, пошарпане авто, зафіксувати явні побої на обличчі мого внука?! Взяти відбитки пальців з авто можна! Чому ви цього не робите?!» Явно видно, великий синець під оком, бров розбита! Чому ви цього не робите?!» У відповідь від поліцейських була тиша…»

Чтайте також:  Сокирою по голові: у Київській області чоловік жорстоко вбив односельця (фото)


Пошарпана куртка загиблого після подій того вечора

Авто зі слідами боротьби, на якому їздив загиблий

Мама Дмитра – Боринська Тамара Богоміловна, в телефонній розмові розповіла: «Я з ним говорила до 02:00 годині ночі і він сказав, що його так побили, що так ще ніколи не били! Матір відповіла, що, за словами померлого сина, коли він був коло свого двору з товаришем, проходила якась жінка без маски. Вони їй зробили зауваження, що та ходить ввечері без маски. На що жінка у відповідь кинула камінь й відповіла, що: «Зараз приїдуть до вас хлопці і зроблять з вас бліна!».

“Сусіди казали, що бачили, як під’їжджав якийсь білий мінівен до них… Як я розумію, мій син після побиття ще зміг сісти в своє авто та під’їхати до свого двору поруч, після чого пішов до квартири, говорив зі мною по телефону, весь час розказуючи, як йому погано та як його сильно побили, а потім після слів: «Мама, мені дуже погано… Я хочу вже відпочивати…»… З телефоном в руках і захолов, як його вже побачили потім… Він так з ним і лежав…»

Знайдений мертвим Дмитро у своїй квартирі. «Коли тіло Дмитра привезли в морг, то патологоанатом не хотів ним навіть займатись, бо в нього 5 трупів, він з 6 ранку!» – ділиться бабуся. «Тим паче, що він у вас болів! Гуляв, мабуть, як любить молодь!… То в нього, значить, тромб лопнув!» – сказав працівник моргу! В довідці про причину смерті ні слова про побої, хоча розбиту брову в морзі зашили. Натомість написано, що: «Причина смерті – динатаційна кардіоміопатія»!

Дядько покійного Дмитра – Ігор розповідає: «Коли поліція приїхала, я їм показував синяки на обличчі тіла, показував у дворі, де його саме били, більше того, я знаю одного з чоловіків, які били. Він живе по сусідству і має червоне авто марки «Audi». Ігоря, коли били, зажали в дверях авто, приблизно 5 осіб били, зваливши його з ніг. Він не лише на обличчі побитий, бо він весь синій! Це все через його зауваження жінці, що без маски… Сусіди чомусь бояться казати правду та роблять вигляд, що нічого не бачили, хоча свідки точно є, та їх потрібно знайти, щоб сказали правду! Поліція ж, приїхавши на виклик, просто походили, ні в кого й нічого не питали. До авто не підходили, не фотографували, а на машині на є сліди крові, відбитки пальців, підошв взуття тощо! Двері в квартиру не опечатали! Речі його на експертизу ніхто навіть не взяв! Нічого не робили взагалі, окрім як перевернули бездиханне тіло, приїхавши на виклик.» Цікаво, що на момент публікації даного матеріалу, родичі загиблого кажуть, що по цій справі й досі не призначено слідчого! У Національній поліції Житомирської області, речниця – Алла Ващенко, в телефонній розмові нам повідомила: «Наскільки я пам’ятаю, то у Житомирі протягом останнього тижня вбивств людини зафіксовано не було. Принаймні матеріали про вбивство людини на цьому тижні поки, що мені на очі не потрапляли. Ознайомитись з ними за Вашим проханням та розповісти експертніше по цій справі зможу лише в понеділок. Поки скажу, що слідчого можливо тому й не призначено, бо в висновку судово-медичної експертизи вказано, що громадянин помер від хвороби (іншими словами, лопнув тромб). Якщо родичі померлого вважають, що смерть наступила внаслідок побоїв, то радимо їм написати заяву до нас, зі словами непогодження з офіційним висновком експертизи, так як вважають його недостовірним, аргументуючи причину такої підозри «про вбивство» людини. Лише опісля отримання такої заяви може бути відкрита кримінальна справа та розпочатись слідство по можливому вбивству. Варто враховувати, що, можливо, й необхідна буде ексгумація тіла для того, щоб встановити реальну причину смерті! Та наголошую, що поки справи я не бачила та чую про цей випадок вперше. Це просто порада як краще вчинити родичам покійного» Та чи дадуть родичі згоду на ексгумацію тіла заради того, щоб добитись правди?… Ми не знаємо… Джерело статті: Житомир-Онлайн

Чтайте також:  Десятки померлих: у Житомирській ОДА повідомили страшну новину. Хвороба косить