суддя “зникла” після резонансної аварії: в МВС відреагували

Суддя Світлана Колегаєва, яка п’яна влетіла на своєму Audi в стовп, несподівано пішла на лікарняний. Колеги про неї відгукуються тепло.

Про це повідомляє ” Сегодня”.

У Деснянському районному суді Києва винуватицю ДТП від роботи не усунули. Але, після скоєння аварії, жінка не вийшла на роботу, а потім і зовсім взяла лікарняний.

Також повідомляється, що результатів аналізів на кількість алкоголю в крові судді все ще немає, хоча здавала вона їх кілька разів.

В патрульної поліції повідомляють, що результати будуть через кілька днів, так як жінка відмовилася пройти “Драгер”, а звернулася до лікаря-нарколога.

На роботі про Колегаєву відгукуються добре. Сім’я у неї середньостатистична, шикарних будинків і машин немає, хіба що дача за містом. У нетверезому вигляді колеги по роботі Світлану ніколи не бачили.

Чтайте також:  Зберігав понад 100 тисяч файлів з дитячим порно: підозрюється мешканець Київщини

“Ця новина сьогодні облетіла ЗМІ і соцмережі. При цьому вже є думки, що “справу намагаються зам’яти”. Я відповідально заявляю, що «зім’ятою” в цій справі залишиться тільки Audi після зіткнення зі стовпом! Хочу вірити в те, що Феміда буде судити неупереджено і справедливо своїх служителів “, – написав міністр внутрішніх справ на своїй сторінці в Facebook.

Також він підкреслив, що перед законом усі рівні.

Також відомо, що суддя неодноразово розглядала справи, пов’язані з п’яницями. Наприклад, у січні 2021 року вона розглядала справу про п’яну бійку між свекрухою та невісткою. Світлана Колегаєва повернула матеріали в поліцію, так як вони були не належним чином оформлені.