“Проламала череп чайником та відірвала яйце”: 19-річна ксенія розправилася з нападникам. Чи отримали гвалтівники “по заслугах”? Деталі

Про це у своєму Facebook написав блогер Лучезар Панфілов, пише Знай.
За словами блогера, 19-річна доярка розбила злочинцям обличчя, а одному з них відірвала яйце.

Дівчина працює дояркою у жінки-інваліда, яка не може одна справлятися з господарством. Чоловіка в господарстві немає, тому “два мерзотника”, що живуть по сусідству, вирішили цим скористатися і прийшли вночі до жінок.

“Чи варто говорити про те, що ніякої допомоги і близько не було. Вони полізли до дівчини, щоб зробити з нею наймерзенніший вчинок. Однак вони були занадто п’яні. Зав’язалася бійка, в ході якої одному з них вона завдала травму черепа чайником, а іншому відірвала яйце”, – пише блогер.

Наступного ранку в будинок до жінок прийшов дільничний, який повідомив, що на дівчину було подано заяву про нанесення тяжких тілесних ушкоджень

Чтайте також:  Як я дізналась, що мій стриманий тато - відомий автор книг про секс"

Але так, як це був самозахист, та ще й на території потерпілої, велика ймовірність, що вдасться відбутися умовним терміном. “Хоча покараними повинні були бути ті, хто напав на дівчину. Адже на місці Ксенії міг опинитися хтось слабший, хто не зумів би дати відсіч”,-йдеться в пості блогера.