Учитель за допомогою YouTube-каналу викладає фізику в Казахстані, Туркменістані, Узбекистані, Росії, Білорусі, Литві та навіть в США
Про впровадження високих технологій в освітній процес кажуть мало не з першого дня появи комп’ютерів. Але в чому це полягає і наскільки дієві подібні «інновації» в абсолютній більшості випадків? Відповідь на це питання дав одеський учитель, який сьогодні за допомогою свого YouTube-каналу викладає фізику в Казахстані, Туркменістані, Узбекистані, Росії, Білорусі, Литві та навіть в США.
Вчителю фізики Павлу Андрійовичу 64 роки. З них 4 роки він веде свій YouTube-канал , на якому створив збірник уроків з фізики для 7-10 класів. Грошей за свою роботу в Мережі він не бере принципово. Викладає чудо-учитель в Рішельєвському ліцеї, в Одесі. Почалося все з серії карантинів протягом одного року. Другим поштовхом до створення уроків під запис стала хвороба учня, який попросив подивитися урок по Skype.
Саме тоді Павлу Андрійовичу прийшла ідея про те, щоб записувати складні уроки на відео, адже як бути, якщо захворіє кілька дітей? А потім вже школа закупила все необхідне для запису уроків на відео і монтажу. Монетизувати уроки Павло не планує, будучи людиною глибоко переконаним в тому, що лікування та навчання повинні бути безкоштовними. Сьогодні досвід учителя фізики переймають і його колеги, які також почали записувати уроки під час карантинів.