“Після 11 травня!”: Шмигаль зробив гучну заяву про карантин. “Нові правила життя”

Ослаблення карантину не означає, що загроза пройде, застеріг глава Кабміну.

Карантин в Україні продовжили до 11 травня, після цієї дати, якщо число заражень коронавірусом піде на спад, в країні можуть пом’якшити обмежувальні заходи. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль опублікував своєрідний звід правил, за якими повинні будуть жити українці в умовах пандемії.

Глава Кабміну зазначив, що Україна, як і весь світ, повинна навчитися жити за новими стандартами, так як ослаблення карантину не означає, що загроза пройде.

“Такі прості правила, як дотримання дистанції, постійна дезінфекція та індивідуальний захист можуть убезпечити нас і після закінчення карантину”, – написав Шмигаль на свій сторінці в Telegram.

“Нові правила життя” для українців включають в себе необхідність зберігати безпечну дистанцію в півтора метра з іншими людьми, постійну дезінфекцію, використання медичних масок і рукавичок, а також безконтактну економіку.

Чтайте також:  Голову Кіровоградської ОДА Балоня і його спільника затримано під час вимагання 1,8 млн хабаря.

Раніше, глава МОЗ Максим Степанов заявив, що карантин в Україні буде скасований за умови зниження темпів захворюваності коронавірусом COVID-19. МОЗ уже готує план зі зняття в країні обмежувальних заходів, він буде включати п’ять етапів.