ЗМІ повідомляють, що Кім Чен Ин помер після невдалої операції на серці

Інформацію розмістила племінниця міністра МЗС Китаю

За повідомленнями китайських і японських ЗМІ, верховний лідер Північної Кореї Кім Чен Ин помер або знаходиться на смертному одрі без надії на одужання.

Раніше повідомлялося, що Китай направив команду медиків у КНДР, щоб допомогти з лікуванням Кім Чен Ина, стан якого раптово погіршився.

Увечері 25 квітня заступниця директора гонконзького інформаційного каналу, яка є племінницею міністра закордонних справ Китаю, – повідомила, що Кім Чен Ин помер. Поки що ніяких офіційних підтверджень цієї інформації немає, передає TMZ.

Жінка розмістила інформацію на своїй сторінці в соцмережі Weibo, пославшись на «дуже солідне джерело» про те, що Кім фактично мертвий.

Японський журнал повідомляє, що він знаходиться у «вегетативному стані» після невдалої операції на серці.

Джерело серед китайських лікарів повідомляє, що на початку квітня Кім схопився за груди і впав під час відвідання сільської місцевості. Необхідну процедуру стентування було зроблено або надто пізно, або неправильно.

Чтайте також:  Подружжя поліцейських витягли з палаючої квартири пенсіонера - готові пожертвувати собою заради інших

Наразі інформація щодо стану Кім Чен Ина залишається на рівні чуток, але факт в тому, що він не з’являвся на публіці протягом кількох тижнів. Приблизно тиждень тому CNN повідомив, що Кім знаходиться в «серйозній небезпеці» після медичної процедури.

Видання пише, що, можливо, сестра Кім Чен Ина, Кім Йо-Чен, може замінити його як Верховного лідера. Зокрема, вона нещодавно була повторно підвищена до високої посади.

Наступної суботи в КНДР відзначається велика військова річниця, на цьому військовому параді Кім Чен Ин мав би зʼявитися, якщо з ним все гаразд, а його команда має знайти спосіб розвінчати чутки. Якщо він цього не робить, це, ймовірно, ознака того, що щось не так, пише видання.