Бригада швидкої просто з-за каси “АТБ” госпіталізувала працівника — тривожну сцену зняли на камеру

Медики бригади “швидкої” у спецкостюмах просто з каси зняли працівника.

Українці вже другий місяць переживають карантин, який запровадив уряд через поширення коронавірусної інфекції. Дозволено виходити з місця проживання тільки для походу до продуктового магазину, або за ліками до аптеки.

Однак, як виявилося, навіть в магазині на українців може чекати загроза. Незважаючи на багато методів захисту та боротьби з поширенням інфекції в одному з магазинів мережі “АТБ” співробітники швидкої приїхали на виклик і були змушені госпіталізувати працівника, так як у громадянина виявилося підозра на зараження коронавірусом.

“Госпіталізували з місця роботи. В “АТБ” на вулиці Василя Порика медики у спецкостюмах просто з каси зняли працівника і відвезли на швидкій. Повідомляється, що у нього підозра на коронавірус.”.

Також відомо, що автори публікації прикріпили до посту відеозапис, на якому можна побачити, як працівники невідкладної медичної допомоги заводять працівника супермаркету до салону швидкої. На медиках одягнуті спеціальні захисні костюми, а навколо люди продовжують ходити до продуктового магазину.

Чтайте також:  "Такий був полон, що набрала +12 кілограмів": заступниця декана, яка написала огидні речі про "Пташку" тепер шукає собі виправдання