Майже двісті осіб. З’явилися тривожна статистика по коронавірусу з лаври: жодного здорового священика

У Києво-Печерській лаврі, де проводить богослужіння УПЦ МП, заразилися коронавірусом всі священики, монахи, викладачі та студенти Київської духовної академії, яка знаходиться на території лаври. Коронавірус діагностували у 150-200 осіб, з яких вже троє померли. Резонансну правду про спалах коронавірусу в Києво-Печерській лаврі повідомив глава інформаційно-просвітницького управління УПЦ МП митрополит Климент.

За словами Климента, зараз вже більшість кліриків йдуть на поправку. Померли від коронавіруса троє осіб. У числі заражених — настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло. За словами Климента, його вже виписали з Олександрівської лікарні, він здоровий.

Нагадаємо, спалах коронавірусу в Києво-Печерській лаврі виник на початку квітня. Після цього 5 квітня Києво-Печерська лавра закрилася на карантин.

Слід додати, що до цього Києво-Печерська лавра фактично закликала віруючих ігнорувати обмеження, введені державою на час карантину через загрозу поширення коронавіруса. Там заявляли, що “страшна не епідемія вірусу, а гріх, який губить душу”. Священики закликали українців не боятися приходити в храм, “тому що далі буде гірше, якщо ми не покаємося”.

Чтайте також:  Кількість хворих буде зростати: у РНБО зробили тривожну заяву про COVID-19 в Україні

За непідтвердженою інформацією, з коронавірусом госпіталізовані не тільки всі священики Києво-Печерської лаври, але й предстоятель Української православної церкви Московського патріархату і єпископ РПЦ митрополит Онуфрій. Видання Релігійна правда з посиланням на власні джерела в Києво-Печерській лаврі повідомило, що Онуфрій тестувався на коронавірус в таємному порядку і був доставлений в госпіталь під чужим ім’ям, щоб “убезпечити РПЦ від звинувачень напередодні Великодня”.