Десятки танкерів застрягли біля берегів Лос-Анджелеса через кризу попиту на нафту (ВІДЕО)

Зберігати «чорне золото» немає де, і воно зараз нікому не потрібне

 

Майже 30 танкерів з нафтою застрягли біля узбережжя Лос-Анджелеса, не маючи змоги знайти інше місце для зберігання нафти. Це пов’язано з тим, що ринок переповнений дешевою нафтою, а всі сховища, призначені для зберігання нафти, переповнені.

Повідомляється, що берегова охорона США стежить за скупченням десятків нафтових танкерів біля узбережжя Лос-Анджелеса.

Відео, опубліковане береговою охороною в Лос-Анджелесі – яскрава ілюстрація глобального нафтового надлишку, сформованого на тлі карантинних заходів в США та інших країнах.

У зв’язку з кризою, викликаною пандемією коронавірусу, промислова і економічна діяльність знижується, оскільки уряди в усьому світі припиняють роботу. Нафта зіткнулася з власними побічними ефектами, коли ринок сильно переповнений, і йому нікуди фізично подати мільйони барелів нафти. Безпрецедентна угода ОПЕК щодо скорочення видобутку нафти, як виявилося, була укладена занадто пізно – світовий попит катастрофічно упав.

Чтайте також:  "Долар приголомшить українців, з понеділка - новий етап на ринку обміну валют": експерти про те, чи слід терміново бігти в обмінники

Нагадаємо, 20 квітня на біржових торгах травнені ф’ючерси на нафту WTI обвалилися до $0,01 за барель, що стало історичним мінімумом.

Але на цьому падіння цін не припинилося і пішло в мінусові цифри – це означає, що трейдери готові доплачувати потенційним покупцям за зберігання нафти.

Як заявив Амру Катайя, глава компанії Landmark Marine, близько 160 млн барелів нафти зберігається наразі на танкерах в морі, це рекордний історичний показник.