У цих професій будуть найприбутковіші зарплати: вони потрібні скрізь!

Найбільш високооплачувані професії в Україні – це в основному IT-ринок. Там щодня є тисячі вакансій, які дуже добре оплачуються.

 

Про це в програмі “Сьогодні Ранок” на телеканалі “Україна 24” розповіла експерт з працевлаштування Тетяна Пашкіна.

Спеціаліст повідомила, що найбільше високооплачуваних вакансій є на IT-ринку.

“Їх багато, якщо ми говоримо про осудних і адекватних, вони потрібні скрізь. Якщо говорити про професіоналів, то найбільше горить в цьому сенсі ринок IT-фахівців. Великі роботодавці скаржаться, що у них по тисячі-півтори вакансій. Це великі аутсорсингові компанії, у яких багато запитів від іноземних і вітчизняних замовників. Відповідно, кількість фахівців, які могли б зайнятися проектом, і кількість проектів, які вимагають цього, — велика різниця”, – розповіла Пашкіна.

Але є й інші сфери, де зараз гостро стоїть питання з нестачею кадрів. Наприклад, це менеджери з продажу, співробітники на виробництво, інженерія.

Чтайте також:  Місцеві вибори проходять зі скандалами, що діється на дільницях: "За кожен голос обіцяли?"

“Мають попит менеджери з продажу, вони повинні отримувати досить пристойні гроші, через те, що ринок розвивається. Торгівля трохи оговталася від локдауну і теж пропонує непогані гроші. Виробництво завжди вимагало фахівців, і хороший початківець інженер з англійською мовою може отримувати 500-800 євро на старті”, – зазначила експерт з працевлаштування.

Зараз в Україні багато сфер, де потрібні хороші фахівці. За це роботодавці готові платити значні суми грошей.

“Багато професійних сфер вимагають хороших фахівців і за це готові переплачувати, тому що в цьому році, на жаль, вступна кампанія показала, що ми любимо менеджерів, юристів, філологів, психологів і так далі, а інженери та IT-шники не дуже популярні. Відповідно, дефіцит буде продовжуватися і зарплати будуть рости”, — сказала вона.