Викрали, вивезли в ліс і жорстоко згвалтували: відома телеведуча шокувала зізнанням

Російська телеведуча Маша Малиновська відверто зізналася, що у дитинстві її викрали і жорстоко згвалтували.

Вона зі своєю однокласницею поверталася зі школи, коли під’їхала машину і їх затягнули авто.

 

«Нормальних хлопців я ніколи не бачила і нормальних стосунків між чоловіком і жінкою — теж, — згадує Маша Малиновська. — Я абсолютно не розбиралася, які хлопці погані, а які хороші. Мені здавалося, вони всі однакові».

«Власне досвіду стосунків з чоловіками у мене не було. Не вважати ж за досвід той сумний факт, що мене зґвалтували в 17 років. Напевно, в такому віці всі дівчата замислюються про те, як у них це відбудеться в перший раз. Ось і я мріяла, як це буде незабутньо і романтично. А вийшло все як у страшному сні».

Чтайте також:  Втекла одна жертва, знайшов іншу: на Одещині молодик намагався зґвалтувати 12-річну дівчинку

Це сталося в рідному місті Маші — Смоленську, коли вона гуляла по вулиці з подругою. Біля 17-річних дівчат зупинилася машина, з якої вийшли два хлопці, затягли дівчат в авто, відвезли в ліс і зґвалтували. Після цього Машу з подругою привезли назад у місто, викинули на випадковій вулиці і поїхали.

«І ось я стояла біля узбіччя в порваній спідниці, дивилася, як реве подружка, і жахливо на неї сердилася, тому що це мені треба було кричати і по землі качатися, це в мене, а не у неї перший сексуальний досвід виявився таким «незабутнім», — поділилася Малиновська.

Оговтавшись від шоку, Маша зраділа від того, що ґвалтівники залишили її та подругу живими, не задушили і не кинули в канаві, і все обійшлося досить благополучно.

Чтайте також:  Діти потрапили в реанімацію, а сім'ї ніде жити: з'явилися подробиці пожежі в багатоповерхівці Києва