Президент Володимир Зеленський доручив уряду опрацювати можливість відкриття ринків під час епідемії COVID-19.

Президент Володимир Зеленський доручив уряду опрацювати можливість відкриття ринків за певним протоколу дотримання правил безпеки під час епідемії COVID-19.

Про це повідомляє прес-служба глави держави в понеділок, 27 квітня.

“Ми розуміємо, що є певна психологічна втома. COVID втомив не тільки українців. Оскільки продовольчі ринки надзвичайно важливі для виживання і харчування багатьох громадян, потрібно думати, як дати їм можливість працювати безпечно. Встановимо чіткі правила і давайте дозволимо відкрити. Треба вчитися жити і працювати в нових умовах“, – підкреслив Зеленський.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль погодився, що питання відкриття ринків, механізм їх безпечного функціонування і чітких санкцій за недотримання правил потрібно розглянути вже в середу, щоб почати відкривати ринки вже до кінця цього тижня.

Як зауважив Шмигаль, це стало можливим завдяки тому, що МОЗ та Мінекономіки розробили чіткі критерії роботи і алгоритм контролю. Йдеться про відкриття більш ніж 280 продовольчих ринків по всій території України, які зможуть функціонувати з дотриманням жорстких санітарних норм.

Чтайте також:  “Ліпити якісь історії”: Шарій заявив, що у Зеленського “замовили його вбивство”. В ОП відповіли