На Закарпатті екстрено закрили «швидку» на станції спалах коронавірусу.

У 16-ти з 25 працівників станції Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги, які пройшли тестування методом ПЛР, виявлено COVID-19. Станцію тимчасово закрили.

Про це розповіли в Мукачевській міській раді у Facebook. Крім того, також коронавірус виявлений у трьох контактних осіб.

“У 16-ти з 25 працівників станції екстреної медичної допомоги Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги, які пройшли тестування методом ПЛР, виявлено COVID-19. Також коронавірус виявлений у трьох контактних осіб” – йдеться в повідомленні.

Як проінформували в міськраді, комісією ТЕБ та НС було ухвалено рішення прийняти негайно всіх необхідних заходів для локалізації вогнища захворювання та недопущення поширення коронавірусної інфекції на території Мукачівської ОТГ. Працівники швидкої відправлені на самоізоляцію, усі вони пройдуть в найближчі дні ПЛР-тестування. Поки не будуть відомі результати досліджень, станція швидкої медичної допомоги тимчасово закрита.

Чтайте також:  Україна відкриває кордони, але є й обмеження: "перетнути можна тільки так"

Повідомляється, що керівництву Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги доручено забезпечити надання невідкладної медичної допомоги місцевим жителям.

Також в call-центрі медичного центру “Сім’я” будуть залучені фахівці, які цілодобово будуть консультувати людей щодо виїздів бригад швидкої.

Відзначимо, Мукачево є другим містом в Закарпатській області за кількістю випадків коронавірусу – у 375 закарпатців підтверджений COVID-19.

Як повідомили в Центрі громадського здоров’я України, станом на 27 квітня коронавірусом в країні захворіло 1749 медпрацівників, що становить 19,4% від усіх підтверджених випадків.