У Чернівецькій обласній лікарні встановлюють тунель-дезінфікатор (ФОТО, ВІДЕО)

Через нього проходитимуть медики, коли заходять чи виходять з роботи. Тунель-дезінфікатор розробило підприємство хімічної промисловості “Коагулянт”, зокрема, чернівецький хімік Василь Куліш.

“Перебіг подолання пандемії COVID-19 в світі вказує на те, що дезінфекційні заходи набувають все більшої важливості в нашому житті. Час вимагає нових, ефективних і зручних технологій дезінфекції. Наприклад, встановлення в громадських місцях дезінфекційних тунелів.

Система туманоутворення дозволяє ефективно обробити дезінфікуючим засобом поверхню одягу та взуття людини, – йдеться на сторінці у Фейсбук Коагулянт – підприємство хімічної промисловості.

– Ви побачите, як працює такий пристрій, зроблений нами в Україні. В ньому використовуються вiтчизняні дезінфектанти, виробництва Пологівського заводу КОАГУЛЯНТ.

Розробку конструкції забезпечено спільними зусилями підприємств Енвіротех-інжиніринг та Дніпрополімермаш. Перші два тунелі буде передано на баланс міст Дніпро та Чернівці”.

Сьогодні, 27 квітня, тунель встановлюють у Чернівецькі обласній клінічній лікарні.

Сергій Цинтар “Ідея така: коли працівник заходить на територію лікарні чи виходить з неї, він проходить через цей тунель і його обробляють повністю дезінфікуіючим засобом, – розповів у коментарі ІА АСС директор КНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» Сергій Цинтар. – Таким чином, відбувається повне знезараження.

Тунель встановлять сьогодні до кінця робочого дня. Думаю, що завтра на ранок буде готовий. Це через Департамент охорони здоров’я меценати нам допомогли, щоб організувати такий захист для співробітників. Ми його не купували, тунель нам надали в оренду”.

Чтайте також:  На Львівщину насувається друга хвиля повені