«Брехня відмінно продається» Тищенко відреагував на скандал з «Велюром»

Депутат “Слуги народу” Микола Тищенко спростував інформацію про те, що його елітний ресторан “Велюр” працює всупереч введеному в Україні карантину.

На своїй сторінці в Instagram він написав пост, в якому звинуватив журналістів “Бігус.Інфо” в продажності.

“Життя просте. І брехня в цьому житті відмінно продається. Я, звичайно, прекрасно розумію, що зараз час “медіа-полювання”, фейків, скандалів. Але іноді все занадто банально. Журналісти “Бігус.Інфо” нібито зловили мене на гарячому біля ресторану “Велюр”. І побічно зробили висновок про те, що мені карантинні закони не писані. Само собою це не так”, – сказано в повідомленні.

Нардеп заявив, що має намір зривати “брехливі маски”. Але також він підтвердив, що в ресторані “Велюр” іноді проводить особисті зустрічі.

“По складах читайте – “особисті зустрічі”. Поодинокі зустрічі. Це своєрідний такий штаб. Але ресторан не працює для відвідувачів. Немає ніяких порушень і близько… В “Велюрі” я зустрічаюся зі своїми помічниками. З невеликою кількістю людей, які так чи інакше готують велику програму… перетворення міста Києва”, – пояснив Тищенко.

Чтайте також:  Секс під відкритим небом. У Залізному Порту пара займалася кохання на очах у дітей. Пікантні фото та відео

Політик також назвав розслідування журналістів “інформаційним замовленням”.

“PS. Зрозуміло, якщо є “інформаційне замовлення”, правда нікому не потрібна. Але мені зараз неймовірно соромно від того, що мої рідкісні, поодинокі гості змушені виходити з ресторану голодними. Це так мені не властиво. Але час диктує свої правила”, – підсумував “слуга народу”.