На Тернопільщині у геріатричному центрі майже всі пацієнти і медики захворіли на Covid-19.

Геріатричний центр та амбулаторія, де обслуговують усе населення Бариша, у якому живе понад 2000 осіб, – у одному приміщенні.

У селі Бариш Бучацького району, де діє геріатричний центр та амбулаторія, на коронавірус захворіли 16 із 19-ти його пацієнтів. Covid-19 виявлено у 12 із 18 осіб персоналу

У Тернопільській області майже усі пацієнти закладу для людей похилого віку і медичний персонал захворіли на коронавірус. Про це повідомляє «Укрінформ».

«У селі Бариш Бучацького району, де діє геріатричний центр та амбулаторія, на коронавірус захворіли 16 із 19-ти його пацієнтів. Covid-19 виявлено у 12 із 18 осіб персоналу. До Бучацької центральної районної лікарні доставлено 91-річну жінку» – сказав телефоном директор «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Бучацької районної ради Сергій Головецький.

За словами Головецького, решту недужих медичний персонал доглядає у пансіонаті. Деякі медики пішли на самоізоляцію вдома, інші – в окремих кімнатах цілодобово перебувають в окремих кімнатах нової амбулаторії.

Чтайте також:  Під Одесою мати замість лікаря викликала дитині знахаря, - малюк помер з гвинтами в шлунку

Посадовець запевнив, що очолюваний ним Центр, як і амбулаторія у Бариші, має все необхідне, аби медики могли діяти у такій ситуації згідно із протоколом МОЗ України.

Нагадаємо, у Почаївській психоневрологічній лікарні кількість інфікованих коронавірусом зросла до 36. Більшість – пацієнти-чоловіки, які лікуються у закладі. Занедужало майже усе відділення, а жіноче, де 33 пацієнтки і яке розміщене на іншому поверсі – наразі закрили на ізоляцію.

Станом на 28 квітня в Тернопільській області зафіксовано 664 випадків захворювань на коронавірус, померло 12 осіб.