Влада старається всіма силами приховати це: В Україну йде велика біда, ситуація може змінити хід історії

В Україні кількість смертей перевищує кількість народжуваності з 1991 року, як тільки держава стала незалежною.

Від зменшення чисельності населення, кажуть соціологи, страждає більшість європейських країн, проте в Україні це скорочення набуло надто стрімких темпів, що не може не лякати. І найгірше, що причина цього не низька народжуваність, а висока смертність працездатних осіб.

Так, якщо у У 1993 році населення України становило 51,8 млн осіб, то станом на 1 грудня 2020 року Держстат нарахував 41 млн 630 тис.осіб.

При цьому шокуюча цифра була озвучена в 2019 році, оскільки згідно з даними електронного підрахунку, населення України на 1 грудня 2019 року склало 37,3 млн осіб. Ці дані свідчать про катастрофічне вимирання нації, адже Україна в основному втрачає трудовий потенціал, своє молоде, освічене і професійно спроможне населення, пише Обозреватель.

Чтайте також:  Що робити учням, які не мають вдома техніки для дистанційного навчання: відповідь Шкарлета

Цікаво, що видання публікує ще більш невтішні цифри від ООН. За підрахунками міжнародних експертів до 2100 року українців стане на 45% менше, а іноземці називають це природним процесом і не бачать необхідності бити на сполох.

При цьому Росії прогнозують скорочення лише на 14%, а в таких країнах, як Таджикистан, Киргизстан і Казахстан, кількість населення помітно зростатиме.

Зазначимо, що особливо б’є на сполох через демографію Мінсоцполітики. Річ у тому, що якщо зараз пенсії 11,2 млн пенсіонерів оплачують внески 13 млн працюючих українців, то вже в 2050 році це співвідношення складе 11,7 млн пенсіонерів проти 9,7 млн платників внесків.

Крім того, українській владі варто звернути увагу на те, що Україна увійшла в ТОП-5 країн з найбільш інтенсивним “витоком мізків”. Воно й не дивно, адже за результатами соціологічного опитування проведеного у лютому-березні 2021 року, 39% української молоді віком від 10 до 35 років хочуть переїхати з України на постійне місце проживання в іншу країну. Серед названих причин такого рішення основною всі називають відсутність в Україні економічних перспектив.

Чтайте також:  Дистанційне навчання стане офіційною формою українських шкіл