Лінія-магазинів EVA забезпечила 1000 медиків, які рятують хворих на COVID-19, захисними костюмами

Костюми уже передали лікарням Дніпра, Одеси та Миколаєва


Лінія магазинів EVA закупила 1000 захисних медичних костюмів на загальну суму близько 500 тисяч гривень. Як повідомляє пресслужба компанії, захисні властивості цього спецодягу підтверджує міжнародний стандарт EN 14126: 2003, що визнаний у країнах Європейського Союзу, а також в нашій країні.

Костюми вже розподілено і передано лікарням Дніпра, Одеси та Миколаєва.

EVA передала лікарням якісний та ефективний спецодяг, що відповідає міжнародним стандартам. Неткані водонепроникні та пилонепроникні багаторазові захисні костюми надійно захищають від проникнення мікроорганізмів за найскладніших умов. Крім того, після відповідної хімічної обробки, ці костюми можна використовувати повторно, що дуже важливо в умовах дефіциту захисних засобів, за що дуже вдячні своїм благодійникам, зазначає компанія.

Допомога Лінії магазинів EVA направлена не тільки на лікарів особисто, але й на лікарні України загалом. Компанія забезпечила понад 200 опорних лікарень миючими та дезінфікуючими засобами на суму близько 500 000 гривень. До переліку засобів, що вже передано медзакладам, входить мило звичайне та антисептичне, порошок, білизна, універсальний миючий засіб, гель для туалету, антисептик.

Чтайте також:  Від сильних заморозків до 26° тепла: якою буде погода у найближчий тиждень