«Закон один для всіх» ресторан Тищенка замурував Ляшко піноблоками (відео)

Київський ресторан «Велюр» нардепа Миколи Тищенка активісти заблокували піноблоками та монтажною піною.

Відповідне відео із процесом заблоковування оприлюднив екс-нардеп Олег Ляшко на своїй сторінці у Facebook.

“Фермери не можуть продати за 3 копійки огірки і не можуть прогодувати свою сім’ю, а ці жирують, так як тримають всіх українців за лохів. Вони думають, що їм можна. Всі повинні сидіти на карантині, голодувати, тому що немає у людей грошей, а вони собі ресторани гламурні дорогі відкривають і жирують. Тому карантин, так карантин. Для всіх “, – розповів журналістам Олег Ляшко.

На склі «блокувальники» написали фарбою «карантин» та «закон один для всіх».

Карантин, так карантин. Для всіх! А то мільйони бідують, а слуги жирують.

Gepostet von Олег Ляшко am Mittwoch, 29. April 2020

«Карантин, так карантин. Для всіх! А то мільйони бідують, а слуги жирують», – написав Олег Ляшко.

Чтайте також:  Прокинувся в реанімації: новий скандал із ТЦК, після якого чоловіка відкачували лікарі

27 квітня журналісти Bihus.Info опублікували сюжет про те, що ресторан “Велюр”, який належить Тищенку, продовжує працювати, попри введений у країні карантин в рамках боротьби з поширенням коронавірусу.

Як сказано в розслідуванні, заклад відкритий для народних депутатів, бізнесменів, екс-чиновників і партнерів бізнесмена Ігоря Коломойського. У відповідь Тищенко заявив, що заклад не працює для відвідувачів і на даний момент є «своєрідним штабом», в якому іноді проходять поодинокі зустрічі. Він запевняє, що у «Велюрі» зустрічається зі своїми помічниками, які готують «велику програму перетворення Києва».

Поліція під час перевірки закладу роз’яснила персоналу обмеження у період карантину та взяла в адміністратора закладу зобов’язання щодо роботи тільки в онлайн-режимі.