Сьогодні відкриють! Шмигаль екстрено звернувся до українців. Всі цього чекали

На сьогоднішньому засіданні Кабміну буде прийнято рішення відкрити продовольчі і аграрні ринки.

А на наступному засіданні Кабміну, 6 травня, буде розглянуто питання подальшого ослаблення карантину з 11 травня. Про це на засіданні Кабміну заявив прем’єр Денис Шмигаль.

“Сьогодні ми відкриємо продовольчі і аграрні ринки, які зможуть працювати з обмеженнями”, – заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Прем’єр каже про плани ввести “адаптивний” карантин після 11 травня. Тобто – посилення карантину тільки в конкретних регіонах в разі локальних спалахів.

При цьому прем’єр підкреслив, що ті ж ринки зможуть працювати тільки виконуючи санітарні норми. І закликав змиритися з тим, що на найближчий час маски, соціальна дистанція і дезінфекція будуть постійною нормою життя. Закликав політсили не хитається ситуацію в країні і не виводити людей, налякавши спалахом захворювання:

Чтайте також:  Жителька Тернопільщини віддала майже 16 тис євро, щоб з її онука зняти пороби

Ринки мають великий соціальний ефект. Від них залежать і фермери, і прості люди. Сьогодні спільно з Міністерством охорони здоров’я вже розроблена концепція безпечного функціонування ринків і механізму впливу на них за умов недотримання правил “, – цитує прес-служба міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігоря Петрашко.