У Польщі в трамваї побили українця та змушують заплатити штраф через затримку транспорту

Адвокат потерпілого розповів, що транспортна компанія ставиться до іноземців, як до другосортних пасажирів, котрі є менш обізнані, тому від них можна вимагати гроші.

У Польщі в Кракові невідомий чоловік напав на українця в трамваї. Він побив його та втік, а транспортна компанія вимагає від потерпілого сплатити штраф через зупинку трамваю.

Про це повідомляє UAinKrakow.pl.

Потерпілий розповів, що інцидент стався у січні цього року. Він пізно ввечері їхав трамваєм в центр міста. У салоні було мало людей, проте серед пасажирів був неадекват, на якого українець не звертав увагу. Коли ж у салоні залишилось двоє чоловіків, то агресивний пасажир напав на українця.

“Чоловік був доволі кремезний – він тримав мене, а я не міг вирватись. Так тривало до моменту, коли трамвай прибув на кінцеву зупинку, лише тоді водій зауважив сутичку. Я крикнув йому, щоб він викликав поліцію. Після цього нападник вибіг із трамваю”, – розповів потерпілий.

Чтайте також:  Зарплату будуть нараховувати по-новому, в Кабміні прийняли важливе рішення: "Якщо розмір окладу менше…"

Потерпілий розповів, що наступного дня він пішов у лікарню, щоб зняти побої, та написав заяву в поліцію. Проте через кілька тижнів польські правоохоронці закрили справу, оскільки не змогли знайти нападника.

“Через деякій час мені прийшов лист, у якому зазначалось, що Управління громадського транспорту Кракова вимагає від мене сплатити штраф за затримку руху трамваю. Розмір штрафу складав 520 злотих”, – каже українець.

Чоловік звернувся до адвоката, вони пояснили транспортній компанії ситуацію, проте ті відмовились скасовувати штраф та заявили, що справу передадуть до суду.

Адвокат потерпілого Адам Буландр розповів, що транспортна компанія має гарантувати пасажиру безпеку. У цьому ж випадку вони нічого не зробили, щоб допомогти поліції встановити обставини нападу на українця, а водій навіть не викликав поліцію після того, як побили чоловіка. Він наголосив, що штраф варто оскаржити у суді.

Чтайте також:  На Прикарпатті морять голодом унікальних тварин: "Залишилися лише шкіра та кістки"

“Беручи до уваги попередню діяльність перевізника, побоююсь, що він ставиться до іноземців, як до другосортних пасажирів, котрі є менш обізнані, тому від них можна вимагати гроші. Вважаю, що це має змінитись”, – наголосив юрист.