Збрехала, що двійня – вагітна українка удочерила дівчинку в лихі 90-ті і приголомшила правдою через тридцять років

“Я таємно удочерила відмовницю в пологовому будинку”- історія від багатодітної матері.

Ця історія сталася в 90-ті роки, коли панував хаос і беззаконня. Тетяна була вагітна четвертою дитиною. Чоловік її привіз у пологовий будинок, коли все вже почалося.

Вони тоді вважалися безнадійно багатодітною родиною, адже часи були важкі. Два останніх сина – близнюки, причому несподівані, так як у Тані та її чоловіка в роду такого не траплялося. Тому щодо четвертої вагітності вся рідня жартувала. А на черговому УЗД вагітна запитала у лікаря: «Може, там знову близнюки?». Катерина Василівна розсміялася і відповіла:

– Тетянка, у вас скоро збереться повноцінна футбольна команда, так що чекайте нового гравця.

І ось Тетяну привезли в пологовий будинок і визначили в окрему палату. А вже через кілька годин їй поклали на груди новонародженого. Потім Михайлика забрали, її перевели назад в палату, а через дві години принесли малюка на годування. У цей момент в палату до Тані увійшла Катерина Василівна.

Чтайте також:  У Польщі до 150 міст та сіл страйкують проти українського імпорту — подробиці

Зав відділення якось хвилювалася і не дивилася прямо на Тетяну, вона сказала:

– Тетянко, у нас тут сталася одна неприємність. 17-річна дівчина народила доньку і написала на неї відмову. Її намагалися відмовити від цього, включаючи психолога, але безрезультатно.

– А дівчинка просто красуня, справжній білявий ангел. Я знаю, що ви давно хотіли дівчинку. Так може візьмете собі крихітку? Так не хочеться віддавати її притулок, там немає життя для нормальної дитини.

Тетяна швидко все вирішила для себе, хоча і була ошелешена такою пропозицією. Але всередині все кричало «за». Вона ніби відчувала, що це доля.Катерина Василівна пообіцяла розібратися з документами і зробити так, немов Таня народила двійню. Адже в 90-ті неможливо було офіційно удочерити. А УЗД могло не показати двійню, іноді одна дитина ховається за іншою. Ось так у Тетяни з’явилася довгоочікувана дочка. Назвали її Марія.

Чтайте також:  У Калуші на Прикарпатті спалах скарлатини серед дітей

Родичі, звичайно, здивувалися другий двійні поспіль, але зайвих питань не виникло. Знав тільки чоловік про це незаконне удочеріння. Він теж дуже давно мріяв про дочку.

Але найцікавіше – Маша дуже схожа на чоловіка Тетяни. Вилитий він! Блондинка з блакитними очима.

Діти вже виросли, але їх батьки досі нікому не розповіли про те, що Маша їм не рідна. А діти навіть не підозрюють, що Марія їм не сестра.

Таня теж про це забуває, адже для неї вона сама рідна і улюблена дочка!