Просив пестити його під час фотосесії: як Ктиторчук розбещував неповнолітніх дівчат

До поліції звернулась мати однієї з постраждалих дівчат
Перед ним роздягалися для фото українські зірки, але його вабили малолітні. Відомого фотографа і художника затримали за підозрою у розпусті. Протягом чотирьох останніх років він мав статеві відносини зі своїми неповнолітніми моделями. Своїх сексуальних нахилів митець не приховував у своїх відвертих фотосесіях та інтерв’ю.

Новини “Сьогодні” дізналися ім’я фотографа і навідалися до його майстерні.

Оперативне відео затримання зранку розлетілося соціальними мережами – затримують відомого фотографа та художника Олександра Ктиторчука за розбещення неповнолітніх.

“На протязі приблизно останніх трьох років періодично вступав із неповнолітніми та малолітніми дівчатами у статеві відносини”, – повідомляє поліція.

Працює Олександр Ктиторчук у майстерні, де у приміщенні є також кафе, дитячий гурток та зала для занять танцями. Від майстерні – хіба що дерев’яна вивіска. Адміністраторка каже – фотосалон на ремонті, а художник на лікарняному.

Чтайте також:  Ніна Матвієнко оголосила про розрив з чоловіком після 50 років у шлюбі

Недоступними виявилися усі три номери телефона художника. За версією слідства, у Ктиторчука щонайменше шість жертв сексуального насилля. Всі мовчали, допоки мама однієї з дівчат не звернулася до поліції.

“Ми були з дітьми – гуляли просто, в компанії дітей. Він звернув на неї увагу, що вона дуже фотогенічна, що у неї щось є. І дав візитку і попросив, щоб я передзвонила і він зробить фотосесію. Він робив фотосесію, він просив пестити його. Це було влітку – 15 років (було дівчині)”, – розповідає матір дитини.

Фотохудожнику 56 років. Олександр Ктиторчук відомий своїми скандальними фотосесіями. І його соціальні сторінки наповнені фото у стилі ню. У відвертих фотосесіях навіть зірки. Про те, що полюбляє тілесні насолоди, фотограф сам відверто розповідав в інтерв’ю.

“Фотоапарат – це доступ до жінки. Коли я тільки почав фотографувати, хотів двох речей: заробити грошей і займатися сексом. Уже тоді я розумів, що чоловікові з фотоапаратом вирішити ці завдання простіше”, – розповідав фотограф.

Чтайте також:  "Хвойда-тур": Ігор Кондратюк різко висловився про концерти Ані Лорак в Україні

Нині фотограф – під домашнім арештом. Оперативники провели обшуки в його майстерні, квартирі та автомобілі. Так і дізналися, що фотограф не лише зваблював своїх юних моделей, а й фільмував свої розваги.

“Первинний огляд дає нам всі підстави вважати що цією особою окрім розбещення неповнолітніх скоювалися інші злочини а саме створення дитячої порнографії . Наразі слідчими прокуратури готується зміна підозри на більш тяжку статтю”, – повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

Запобіжний захід відомому художнику, підозрюваному у розбещенні неповнолітніх, можуть змінити уже завтра.