Поліція вже там! “Слуг” накрили: сталося немислиме

Наряд поліції після спілкування «Країни» з Антоном Геращенко вже приїхав до ресторану, де «Слуги народу», порушуючи карантин», обмивають прийняття закону про продаж землі.

Поліцію пустили всередину. Тим часом, одна з учасниць банкету нардеп від «Слуги народу» Маргарита Шол запевняє «Країну», що прийшла в ресторан лише доставку забрати. «Я ж іногородній депутат, мені потрібно десь харчуватися», – сказала Шол.

Нагадаємо, сьогодні близько 18:00 члени аграрного комітету Верховної Ради вирішили “обмити” прийняття в Україні закону про землю, який днями підписав Володимир Зеленський і якраз сьогодні був опублікований в “Голосі України”.

Незважаючи на карантинні заборони, депутати цього разу вирішили зустрітися в київському ресторані “Монтеккі Капулетті” (Montecchi Capuleti).

Про це повідомляє кореспондент “Країни”.

Співвласником цього закладу є Володимир Белиба, тесть Олександра Турчинова, екс-секретаря Ради національної безпеки і оборони. Примітно, що в будинку за адресою Коновальця 36-В, де знаходиться ресторан, живе Антон Геращенко, заступник міністра внутрішніх справ.

Чтайте також:  В Україні школярів, які влаштовують булінг, поставлять на облік поліції

Оновлено:

Вийшла поліція. Каже, що нікого з гостей в ресторані вже не виявили.

У той же час журналісти «Країни» не бачили, щоб хтось виходив.

У зв’язку з цим є дві версії. Перша – вони вийшли через чорний хід у двір.

Друга – вони сховалися в туалеті на час перевірки поліції (про це “Країні” сказали знайомі цих депутатів).

У будь-якому випадку, те, що поліцію не пускали більше 15 хвилин вказує на те, що в ресторані замітали сліди.