Луганська ТЕС Ахметова відновила імпорт вугілля з Росії

Вугілля марки антрацит не видобувається в Україні, пояснили в ДТЕК

 

Росія відновила постачання антрацитового вугілля на Луганську ТЕС. Про це повідомляє LIGA.net із посиланням на дані пресслужби «ДТЕК Енерго».

«1 квітня ДТЕК Луганська ТЕС перейшла на спалювання вугілля. Поставки вугілля з Росії на адресу станції були відновлені в середині березня. Станція працює на вугіллі марки антрацит, яке не видобувається в Україні», – повідомили компанії.

ТЕС працює 1 енергоблоком і через блокування Росією поставок вугілля на станцію з липня використовувала природний газу для виробництва електроенергії. Борг Луганської ТЕС за газ перед державою перевищує 1 млрд грн.

Луганська ТЕС – єдиний виробник електроенергії в області. Входить в структуру енергохолдингу ДТЕК Ріната Ахметова. Станція може отримувати вугілля тільки з території РФ, оскільки залізничних під’їздів до електростанції по контрольованій українською владою території немає. На їх будівництво, за підрахунками «Укрзалізниці», буде потрібно 10 млрд грн.

Чтайте також:  Мати кинула однорічну дитину заради грибів: деталі шокуючого інциденту

Нагадаємо: нещодавно усі десять шахт і допоміжних підприємств ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» припинили роботу.

Як повідомлялося, енергохолдинг Ріната Ахметова ДТЕК у 2020 році допускає зниження видобутку рядового вугілля своїми українськими компаніями до 30% в порівнянні з минулим роком.