Тимошенко викрила Гонтареву, штрафи на травневі свята, індексація пенсій

Фізичних осіб-підприємців можуть звільнити від сплати єдиного соціального внеску ще й за травень 2020 року. Таким чином, Фопів можуть звільнити від ЄСВ за березень, квітень і травень.

30 квітня на засіданні Верховної Ради нардепи прийняли у першому читанні законопроект 3329−д, який передбачає продовження ще на місяць звільнення Фопів від сплати єдиного соціального внеску. Шашлики на травневі можуть перетворитися на штраф до 153 тисяч гривень.

У цьому році українці ризикують отримати штраф за улюблену традицію на травневих святах – шашлики на природі. Штрафи зараз виписують любителям прогулянок на свіжому повітрі для стримування зростання кількості інфікованих і хворих.

На період травневих свят всі карантинні заборони залишаються в силі. В тому числі не можна розпалювати багаття в лісопарковій зоні і порушувати правило про скупченні людей. До того ж після лісових пожеж по всій країні штрафи за них збільшили у 18 разів.

Чтайте також:  Булінг не підтвердився: поліція з’ясувала, чи намагалася неповнолітня дівчинка з Волині покінчити з життям

Тимошенко назвала винних у розвалі економіки. Верховна Рада впритул наблизилася до остаточного прийняття закону про банки, який робить неможливим повернення колишнім власникам націоналізованих фінустанов через суд. Прискорити розв’язку цього питання українську владу підштовхує МВФ, який зробив банківський закон умовою надання фінансової допомоги.

“Вони хочуть протягнути закон про банки, тому що в ньому вирішується три питання. Питання номер один — національний банк України. Який, на жаль, вже давно взято у повне управління глобальними фінансовими групами. Цей національний банк піднімається над державою, стає наддержавним. Він, по суті, виводиться із законодавчого поля України і він буде керувати країною, як держава в державі”, – зазначила Тимошенко.

У травні очікується планова індексація пенсій. Про це сказано в постанові Кабміну про планову індексації пенсій з 1 травня 2020 року. Індексація торкнеться 8,4 млн пенсіонерів. Загальна кількість пенсіонерів в Україні зараз становить 11,3 млн пенсіонерів. Про це розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна на брифінгу. Лазебна уточнила, що середній розмір підвищення складе в рамках індексації 260 гривень. Найменше додадуть до пенсійних виплат близько 100 гривень

Чтайте також:  За записом та в рукавичках: оприлюднено вимоги до роботи перукарень та салонів краси