Будете вражені: експерти здивували способом, як швидко, легко і безпечно схуднути на карантині

Фітнес-тренер із Австралії Рейчелл Аттард переконує, що є дві основні причини набирання ваги під час карантину.

Це низький рівень клітковини в раціоні та низький рівень гормону лептину, який відповідає за регуляцію енергетичного обміну в організмі.

Так, тренерка сказала, що в денному раціоні повинно бути щонайменше 22 грами клітковини. Інакше, ви постійно почуватиметеся голодними. Експерт пояснила, що клітковина перетравлюється довше, ніж білок і жир, відповідно, на довший час дає відчуття ситості. Відтак Аттард порадила їсти цільнозерновий хліб, яблука, вівсянку, боби, груші і сочевицю.

Що ж до лептину, то він виробляється під час процесу прийому їжі і дає відчуття ситості. Щоби його рівень був у нормі, варто позбутися цукру, швидких вуглеводів, а натомість додати в раціон білок та клітковину. Також, за її словами, варто їсти ферментовані продукти, кімчі, йогурт, квашену капусту, сочевицю та артишоки.

Чтайте також:  Контрнаступ ЗСУ: експерт пояснив, чи має Україна потенціал для звільнення усіх своїх територій

Тренерка радить при цьому спати не менше, ніж 8 годин на добу. А ще – спробувати збільшити порції. Аттард вважає, що варто їсти більшими порціями, але рідше, і уникати перекусів. Перерва між прийомами їжі, за її словами, дозволить знизити рівень інсуліну та лептину.