Помста за COVID-19? Трамп пригрозив Китаю новими митами

Президент США Дональд Трамп заявив, що торгівельна угода з Китаєм відійшла на другий план у зв’язку з пандемією коронавіврус.

Про це пише Reuters.

Дональд Трамп зазначив, що ситуація з вірусом є неприйнятною.

Очільник Білого дому навіть пригрозив новими митами КНР, оскільки COVID-19 забрав життя десятків тисяч американців, викликав економічний спад та поставив під загрозу його шанси на перемогу в президентській гонці в листопаді 2020 року.

Двоє американських чиновників анонімно заявили, що наразі обговорюється низка варіантів дій проти Китаю, проте вони зауважили, що все це знаходиться на початковій стадії.

Зокрема вони додали, що тривають дискусії про те, ” як сильно вдарити по Китаю”.

Нагадаємо, що протягом довгого періоду часу торгівельна угода з Пекіном була пріоритетом для Трампа, проте в президента з’явилися сумніви щодо ролі Китаю в походженні вірусу.

Чтайте також:  Перше тестування вакцини проти COVID-19 на людях показало, що вона безпечна і працює

Зокрема відповідаючи на питання журналістів, чи планує лідер США припинити виплату боргових зобов’язань у якості способу покарати Китай, Трамп підмітив, що може зробити дещо інше: “можу зробити те ж саме, але навіть за більші гроші, просто встановивши мита”.

Проте варто уточнити, що очільник Білого дому відмовився відповідати, чи вважає він китайського президента Сі Цзіньпіна відповідальним за пандемію коронавірусу.