РФ просить Італію «розрахуватися за гумдопомогу» зняттям санкцій, – італійські ЗМІ

Представник «Руху п’яти зірок», який входить до коаліції в парламенті Італії та президент комісії з закордонних справ Сенату Віто Петрочеллі отримав лист від свого колеги з російської Думи Леоніда Слуцького з проханням знати санкції з Москви.


Як пише італійське видання Linkiesta, в листі Слуцький просить натиснути на Брюссель, передає «Громадське».

«Нарешті Москва видала рахунок після того, як до Італії відправили допомогу (зокрема і військову) для боротьби з коронавірусом», – йдеться в повідомленні.

Лист датується 27 квітням. У ньому російський депутат просить свого італійського колегу «повідомити про цей документ італійським сенаторам».

«Західні країни, які називають себе демократичними, наклали різні види санкцій майже на третину населення світу і не планують їх послаблювати навіть під час боротьби з коронавірусом… Я звертаюся до всіх політиків із закликом відмовитися від деструктивної політики санкцій», – пише Слуцький.

Чтайте також:  Соцвиплати для українців в Італії у 2021: розмір та умови отримання

Лист Москва передала через посла Росії в Італії Сергія Разова, який просить італійського сенатора Петрочеллі довести його до відома колег у парламенті.

Довідково.

3 квітня Україна забракувала ініційований Росією проєкт резолюції Генасамблеї ООН про боротьбу з коронавірусом, який міг допомогти РФ позбутися міжнародних санкцій.

Пізніше постійний представник України при ООН Сергій Кислиця заявляв, що влада Російської Федерації хоче використати ситуацію з поширенням коронавірусу SARS-CoV-2, щоб посилити суперечності всередині Європейського Союзу.

Наприкінці березня до Італії прибули перші 15 військових літаків, які привезли вантаж і спеціалістів для боротьби з коронавірусом.