Ілон Маск обвалив акції Tesla, написавши в Twitter, що ціна на них надто висока

Акції Tesla впали майже на 12% за півгодини

Генеральний директор Tesla Ілон Маск написав в п’ятницю в Twitter, що ціна акцій його компанії «занадто висока», на його думку. Після цього акції негайно пішли у вільне падіння, оскільки інвестори побоюються, що цим була порушена угода, досягнута Маском з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) в минулому році, передає TechCrunch.

Акції Tesla впали майже на 12% за півгодини після твіту Маска про вартість акцій Tesla.

 

SEC відмовилася коментувати, чи було це порушенням мирової угоди.

Обвал акцій Tesla стався, коли SpaceX – інша компанія Маска – взяла участь в прес-конференції, присвяченій співпраці з NASA щодо розробки модуля для висадження астронавтів на Місяць.

Нагадаємо, понад рік тому Ілон Маск написав у Twitter, що збирається викупити назад всі акції Tesla за ціною $400 за штуку і навіть знайшов уже для цього інвестора в Саудівській Аравії.

Чтайте також:  П'яні поляки побили двох українців-далекобійників, які не хотіли з ними пити горілку

SEC звинуватила Маска в маніпуляції задля впливу на ціну акцій на біржі і розпочала протии нього розслідування.

19 лютого минулого року Маск написав у Twitter, що Tesla виготовить «близько» 500 000 Tesla Model 3 в 2019 році, що не відповідало планам компанії в той час. Це зумовило ще одне розсідування SEC, після чого між бізнесменом і регулятором було укладено мирову угоду, одним із ключових пунктів якої було те, що Маск не пише нічого про внутрішній стан справ у компанії і не розголошує фінасову інформацію.