В Європі дітей вражає важка хвороба, можливий зв’язок з коронавірусом.

У Всесвітній організації охорони здоров’я вже звернули увагу на надзвичайно важку хворобу, яка вражає дітей

Симптоми захворювання нагадують симптоми синдрому Кавасакі: запалення судин, лихоманка, а також часто висип.

У кількох європейських країнах, зокрема в Німеччині, зафіксовано надзвичайно важку хворобу, яка вражає дітей.

У деяких випадках у хворих дітей також виявляють коронавірус.

«Симптоми захворювання нагадують симптоми синдрому Кавасакі: запалення судин, лихоманка, а також часто висип. За даними Райнгарда Бернера з уніклініки Дрездена, в Німеччині виявлено щонайменше два випадки. За його словами, поки що незрозуміло, чи пов’язане нове захворювання з коронавірусом», – зазначається у повідомленні.

В університетській клініці Женеви з початку спалаху коронавірусу проходили лікування три дитини з таким важким запаленням. Одна дитина вже одужала й виписана, ще одна перебуває у стаціонарі, ще одна – у відділенні інтенсивної терапії.

Чтайте також:  Перерахували понад 1 млрд: Степанов розповів про надбавки медикам

За словами швейцарського уповноваженого з питань коронавірусу Даніеля Коха, у цих випадках може йтися про імунну реакцію на інфікування коронавірусом.

Схожі випадки хвороби в дітей виявлено також в Італії та Іспанії. У Великій Британії зафіксували близько двох десятків таких випадків. У багатьох хворих дітей було виявлено коронавірус Sars-CoV-2. Днями у Франції повідомили про більше десяти дітей різних вікових груп з лихоманкою і запаленням судин, що, як не виключено, може бути пов’язано з коронавірусом.

У Всесвітній організації охорони здоров’я теж звернули увагу на ці випадки.

«Ми знаємо, що діти зазвичай легше переносять (Covid-19. – ред.), але в декого перебіг хвороби досить важкий, і дехто вмирає», – повідомила представниця організації Марія ван Керкхове.

Лікарям досі невідомо, що спричиняє цю рідкісну хворобу, що вражає переважно маленьких дітей.

Чтайте також:  Європейська країна може спростити візи для українців: які умови