Про кар’єру вчительки доведеться забути: педагога-початківця заарештували за спокушання 15-річного школяра

В американському місті Стеубенвілль (штат Огайо) відбулася чергова скандальна подія, пов’язана з «позаштатними» стосунками між вчителькою та учнем.

Як пише «Mirror», 21-річна Корісса Маккалістер закінчила Університет Святого Франциска у Лоретто, США, у середині 2020 року. Потім вона влаштувалася вчителькою англійської мови у Центральну католицьку середню школу Стеубенвілля. На дівчину також поклали обов’язки помічника тренера з легкої атлетики, про що незабаром пошкодували.

Минулої п’ятниці, 23 квітня, педагога-початківця заарештували і звинуватили у двох випадках сексуального насильства. Це сталося після того, як мати можливої жертви повідомила про інцидент адміністрації школи.

За версією слідства, 30 березня 2021 року Корісса супроводжувала свого 15-річного учня на змагання з бігу. На зворотному шляху дівчина зупинилася на парковці у села Кадіс та зайнялася з хлопчиком сексом.

На даний момент дівчину звільнили від обов’язків до встановлення всіх деталей інциденту. Але, судячи з усього, повернутися на посаду вона вже не зможе.

Чтайте також:  В Україні перерахують аліменти і введуть нові правила: "Слуги народу" ухвалили законопроєкт

Раніше у США затримали 38-річну жінку, яка залишала друзів своєї дочки — хлопчиків 12 і 13 років — переночувати у себе в будинку. Після того, як дівчинка засинала, її мати пригощала хлопчика алкоголем і мармеладом з марихуаною, а потім приставала до нього.