Вибори в Держдумі РФ: як окупанти намагаються використати голоси кримчан

19 вересня 2021 року в Росії — Вибори депутатів Державної думи федеральних зборів РФ VIII скликання. Але проходять вони не лише в Росії, а й на тимчасово окупованих територіях, зокрема в Криму.

Варто зауважити, що вибори на окупованих територіях не будуть визнані ніким, окрім самого Кремля. Це важливо у подальшому геополітичному становищі Росії та відповідно економічного розвитку.

Як і на попередніх виборах, коли Службі безпеки України стали відомі всі громадяни України, які брали участь у виборах, організованих Росією, ніщо не заважатиме СБУ знову отримати всі списки громадян, залучених до так званого «виборчого процесу» в Криму та ОРДЛО. Також нам стало відомо із власних джерел, що електронне голосування на виборах до Госдуми (ми не називаємо цей орган Держдумою — ред.) з території України фіксується спецслужбами України.

Участь в організації виборів до Госдуми на тимчасово окупованих українських територіях переслідується за законом, зокрема і міжнародним, а вибори на тимчасово окупованій території — це порушення українського та міжнародного права. Відповідно участь у виборах громадян України порушує українське законодавство. А якщо це мешканці тимчасово окупованої території, то це можна розцінити як намагання з боку Кремля фальсифікувати вибори до Госдуми, адже жодна моніторингова місія не може повноцінно працювати на тимчасово окупованій території.

Зазначені позиції озвучили також в Офісі Президента України. Там також підкреслили, що громадяни України можуть брати участь у голосуванні, якщо від цього залежить їхня безпека.

Чтайте також:  “Вибори близенько!”: У Мережі шоковані вчинком кандидата в депутати. “Роздає гнилі апельсини”