В польщі нетверезий 25-річний українець спробував задушити поліціянта: хлопцю загрожує 3 роки в’язниці

Внеділю, 12 вересня, 25-річний громадянин України кинувся з кулаками на поліціянтів, які прибули на виклик, а одного з них намагався задушити.

У неділю після 20:00 год черговий підрозділу отримав інформацію про напад та ймовірну бійку, яка сталася в одному з хостелів м. Пщина. Коли на місце прибули правоохоронці, агресія п’яного чоловіка була спрямована на чоловіків у формі.

Спочатку українець пасивно чинив опір і не відповідав на їх накази. Однак через деякий час юнак накинувся на правоохоронців з кулаками та спробував їх задушити.

В результаті діяльності, проведеної на основі зібраних доказів, чоловіка звинуватили у порушенні тілесної недоторканності поліцейських, що прибули на виклик. Районна прокуратура в Пщині наклала на чоловіка грошовий штраф. Крім того, виявилось, що чоловік уже раніше поніс покарання у Польщі за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Чтайте також:  Запропонував підвезти та напоїв: в Одесі затримали ґвалтівника 16-річної дівчини

До слова, порушення фізичної недоторканності державного службовця карається позбавленням волі на строк до 3 років. Чоловіка заарештували, тож тепер суд вирішить долю 25-річного юнака.