Куди зникав Путін. Кого боїться російський президент і чому носить з собою закриту чашку.

Кого боїться російський президент і чому носить з собою закриту чашку

Президент Росії Володимир Путін боїться свого найближчого оточення, у якого в розпорядженні є і «Новачок», і інші речі. Тому він дуже часто з собою на публічні заходи і зустрічі носить закриту чашку. Про це розповів радянський розвідник, майор КДБ, однокурсник Путіна Юрій Швець, пише «Апостроф».

«З цієї ж причини він досить довго переховувався. Пам’ятайте, говорили, що Путін сидить в бункері. Думаю, він і сидів в бункері. І зараз я впевнений, що заходи безпеки навколо нього просто жахливі. Він сам давав санкції на отруєння, на вбивства людей. Він знає, як це робиться, і тому, як кожна параноїдальна особистість, він вважає, що це може бути застосовано і до нього », – сказав Швець.

Чтайте також:  Зв'язав, бив і ґвалтував. Чоловік тяжко познущався з жінки

Він додав, що де мова йде про владу і дуже, дуже великі гроші – друзів вже немає. У Росії за роки президентства Путіна в суспільстві склалася така ідеологія.

«Ось вони кажуть« скріпи, скріпи ». Єдина скрепа Росія, існує ще з часів Карамзіна, – це красти. А при Путіні крадуть жахливо. Тобто, це повне моральне і моральне розкладання, де головне – влада і гроші, які нерозривно пов’язані. Вони в такій ситуації не сподіваються на друзів.

Але скільки не годуй вовка, він все в ліс дивиться. Якщо ми подивимося історію, а Путіну напевно доповіли, хоча з історії у нього була трійка свого часу, то зраджували завжди близькі. Брут, який встромив кинджал у Цезаря, він же був майже членом родини Цезаря. Так що там друзів немає », – додав майор КДБ.

Чтайте також:  Зеленський розкрив, навіщо спілкується з Путіним по телефону: "Якщо є можливість..."