Бив кулаками в голову: жорстоку бійку учнів середньої школи зафільмували однолітки (ВІДЕО)

На території луцької школи учні середніх класів влаштували жорстоку бійку.

Відео інциденту, який стався у вівторок, 14 вересня, виклав Telegram-канал «Новини Луцька та Волині. Конкурент».

Хлопець у білій футболці схопив іншого школяра за шию і спочатку поставив його на коліна, а потім взагалі повалив на землю. Весь цей час учень завдавав удари кулаками в голову і по спині, по нирках хлопцеві, який лежав на землі та хоч якось намагався прикритися руками, – йдеться у повідомленні.

Під час бійки інші учні закликали фаворита бити сильніше – по обличчю та з ноги. Поради вони супроводжували нецензурними вигуками.

За словами директора школи №16 Василя Троцького, у навчальному закладі вже проводять розслідування.

Я заперечувати такий випадок не буду, тому що ми вже вчора з шостої години до о пів на дев’яту розбиралися разом з батьками. Бійка була – учасниками були учні середньої ланки. У хлопчиків на побутовому рівні виник конфлікт під час перерви, а потім, коли вони йшли додому, ви вже бачили, що сталося.

Чтайте також:  Першокласниця пішла проти закону через свого улюбленця: "замінувала" школу заради кота

Я думав, що стан здоров’я постраждалого хлопчика буде набагато складнішим, але він звернувся до медичної сестри вчора і сказав, що впав. Сьогодні вона його оглянула – і ознак побиття як таких нема, – каже Троцький.

Допомагати в розслідування інциденту адміністрації школи будуть правоохоронці.

Розслідування проводиться, і я думаю, що ми зробимо висновки. Звичайно, це прикрий випадок. Але ми вияснили, що не було постійних випадків тиску і булінгу, – додає очільник закладу.