“Потрапив у секту, а потім убив своє янголятко”: нові деталі трагедії

У пошуках трирічного Олексійка в м. Глухів Сумської області, який після дитсадка не повернувся з батьком додому, брали участь і поліцейські, і місцеві жителі. Однак дива не сталося: 16 вересня малюка знайшли мертвим у лісосмузі, а його батько зізнався в жахливому злочині. Сусіди вважають, що винна в усьому може бути… секта.

убивство Глухів Сергій Бєлий

Докладніше про резонансну НП читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Шукав щастя по всій країні
Сергій Бєлий живе в Глухові близько п’яти років. Приїхав у Сумську область із міста Рівне, познайомившись із майбутньою дружиною – Ніною. У неї вже було двоє дітей, а в шлюбі з Сергієм народилися ще двоє хлопчиків.

Як розповів нашим журналістам колишній роботодавець Сергія, до Ніни в Бєлого в особистому житті не було гладко.

“Наскільки я пам’ятаю, у нього було кілька спроб із жінками. Він їздив у різні області, але тривалих стосунків не виходило. А ось у Сумській вийшло довше, вже приблизно п’ять років. Сергій начебто забрав до Глухова і свою матір”, – розповів Костянтин.

Пост Сергія Бєлого.

А коли Білий уже жив у Глухові, але періодично приїжджав до Рівного, роботодавець запрошував його приходити й допомагати. Новиною про вбивство дитини Костянтин був просто шокований: “Сергій – потайний чоловік, але агресії від нього ніколи не бачили. Поводився коректно, нормально”.

Сергій Бєлий на роботі в м. Рівне.

Подався в релігію, потім “відклав”: “Я занадто правильний”
Інші жителі Рівного розповіли OBOZREVATEL, що Бєлий тривалий час був прихильником вайшнавізму (вішнуїзму) – це один із основних напрямів індуїзму, відмінною рисою якого є поклоніння Вішну та його втіленням (переважно Крішні та Рамі).

Чтайте також:  Отруїла сіллю та відлупцювала: мачуха та батько позбавили життя 6-річного хлопчика, дідусь дитини вимагає кари

“Не їв м’яса, не пив каву та чай, про алкоголь і наркотики не було й мови. Секс поза шлюбом у них теж під забороною”, – розповів чоловік, який знав Сергія Бєлого.

Керівник релігійної громади свідомості Крішни в м.Рівне Віктор Коровайний також підтвердив OBOZREVATEL, що знав чоловіка.

“Не можу сказати, що він був членом нашої організації – приходив на програми. Як парафіянин він був нормальний. Але психічні проблеми були ще з дитинства. Був, скажімо так, дуже своєрідний”, – розповів Коровайний.

За його словами, Бєлий нібито пішов від них ще 15 років тому, але місцеві жителі стверджують що це “лукавство”.

Про те, що призупиняє духовні практики, сам Бєлий написав на своїй сторінці у Facebook у 2016 році. Вийшов такий собі прощальний пост.

Останній пост у Facebook Сергія Бєлого

“Віддані, бажаю всім у цьому житті повернутися в духовний світ. Про мене можете забути, я сюди більше не зайду і їду з цього міста. А духовну практику припиняю. Я все одно джапу вже більш як 2 роки не повторюю. Духовну практику продовжу в іншому житті, коли будуть інші обставини, сприятливіші для духовної практики. Я занадто правильний і як-небудь до служіння не можу”, – написав Білий.

Як видно з усього, він якраз переїжджав до Ніни в Глухів Сумської області. За словами сусідів жінки, вона всім казала, що дуже щаслива. Народила від нового чоловіка двох дітей.

Чтайте також:  Хлопчик на ланцюгу: вітчиму загрожує до 5 років в’язниці, а мати проганяла ТСН матюками і обливанням водою

Убив трирічного сина, щоб… помститися
Але що далі, то більш потайним було життя сім’ї. Поки Ніна займалася найменшою дитиною, Сергій більше возився з Олексійком. Відводив і приводив його в дитячий садок винятково він. Тому те, що батько забрав хлопчика 15 вересня, нікого не здивувало. Однак додому вони так і не прийшли – Ніна забила тривогу.

Маленький Олексійко.

16 вересня тіло зв’язаного малюка з пакетом на голові знайшли в лісосмузі на околиці міста. Сергій Бєлий зізнався в поліції, що це він убив свого трирічного сина. Мовляв, хотів помститися, оскільки той… ображав молодшого.

“Це вже давно назрівало, я хотів ще рік тому вивезти, залишити його (сина. – Ред.), але не залишив. Помстився за молодшого брата, якого той ледве двічі не покалічив”, – заявив поліцейським батько двох дітей.

Сергій Бєлий на місці злочину

Жителі Глухова шоковані трагедією, кажуть, що такого тут не пам’ятають.

“Давно говорили, що Сергій потрапив у якусь секту, але подробиці ніхто не знав. Він був досить відлюдним, а питати боялися. А потім він убив свого трирічного синочка, рідне янголятко – це справжній жах”, – розповіла сусідка.

У поліції Сумської області повідомили OBOZREVATEL, що попереду ще низка експертиз, зокрема і психіатрична. Але якщо Бєлого визнають осудним (і винним), то за вчинене вбивство малолітньої дитини йому загрожує від 10-15 років позбавлення волі до довічного ув’язнення.