Влада нова, методи старі. Мер Черкас оприлюднив повістку на допит

Мер Черкас Анатолій Бондаренко у Facebook оприлюднив фото отриманої повістки на допит у зв’язку з достроковим ослабленням карантинних обмежень в місті.


«Свіжа прилетіла… влада нова, методи старі», — написав Бондаренко.

У повістці йдеться про те, що йому «необхідно з’явитися 04 травня 2020 року о 12:00 за кабінет до слідчого СУ ГУНП в Черкаській області для участі в допиті… як свідка».

 

Нагадаємо, 30 квітня міськрада Черкас вирішила послабити карантин після масових звернень підприємців. Там дозволили відкрити магазини непродовольчих товарів, перукарні, літні майданчики ресторанів і низку інших об’єктів.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков попередив мера Черкас Анатолія Бондаренка про відповідальність у разі самовільного скасування карантину в місті. Нацполіція почала кримінальне провадження щодо влади Черкас через дострокове послаблення карантину та викликала мера міста на допит.

Чтайте також:  Виявили перший випадок коронавірусу на Тернопільщині - ЗМІ

Бондаренко заявив, що йому не страшні кримінальні провадження, а рішення про ослаблення карантину в Черкасах відновило соціальну справедливість.

Зеленський рішення послабити карантин в Черкасах назвав спробою підвищити рейтинг.

Карантин в Україні продовжено до 11 травня. Після цієї дати уряд буде використовувати інструмент адаптивного регіонального карантину — в разі загострення інфекції в окремих регіонах, обмежувальні заходи посилюватимуть саме там, а не по всій Україні.