“Народився зі страшною вадою, а також розумовою відсталістю”: Стала відома вся правда про Андрія Парубія

Більшість українських політиків приховують жахливі таємниці про своє життя, але допитливим журналістам все ж вдається деякі розкрити.

Андрій Парубій народився у місті Червоноград в 1971 році, батьків лікарі приголомшили своїм висновком, адже він народився зі страшною недугою – “заячою губою”. Але батьки Парубія не здавалися, тому після декількох операцій змогли виправити ваду. А коли Андрію було шість років, лікарі йому поствили діагноз – “розумова відсталість легкої форми”. Коли журналісти зв’язалися з лікарями Червоноградської лікарні, ті довели, що дійсно йому поставили такий діагноз. До того ж в лікарні вказали, що хлопця навіть не хотіли приймати в школу.

Та, не зважаючи, на висновок лікарів, Парубій зміг закінчити школу і досить успішно, після чого вступив у Львівський університет ім. І. Франка, навіть закінчив аспірантуру на кафедрі політології і соціології. Вже в студентські роки він проводив активну громадську діяльність, виступаючи на протестах проти влади, на одному з яких його арештували. А в 1990 році Парубій став депутатом Львівської облради і через рік з Олегом Тягнибоком заснував СНПУ, яка згодом стала партією “Свобода”. Пізніше він працював депутатом у Львівській міській раді.

Чтайте також:  Я переспала з братом свого хлопця і тепер не знаю, що мені робити (лист)

З 1997 року на політика відкрили кримінальну справу, яка розглядалася сім років, його звинувачували в нанесенні тілесних пошкоджень, погрозах у вбивстві під час масових протестів біля пам’ятника Івану Франку у Львові. Справу закрили в 2004 році і, зрозуміло, що ніхто не відповів за скоєне.

Парубій приймав активну участь і під час “Помаранчевої революції”, а також став комендантом Євромайдану. Але тут навколо його постаті було чимало сварок і звинувачень. Політика звинувачували в розтраті коштів, які збиралися на потреби Євромайдану, адже тоді він купив декілька об’єктів нерухомості. Але зараз він сидить на почесному місці у Верховній Раді і його абсолютно не хвилюють колишні “подвиги”.