У Києві чоловіка, який зламав поліцейському палець, ув’язнили на три роки

Чоловіка, який зламав поліцейському палець, ув’язнили на три роки

В останньому слові чоловік заявив, що кається, але намагався себе захистити від нападу, не хотів комусь нашкодити

Суд повністю задовольнив позов потерпілого поліцейського і стягнув із засудженого на його користь 1240 гривень матеріальної шкоди і 5000 грн моральної шкоди. Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок.

31 грудня 2020-го двоє патрульних прибули на виклик про домашнє насильство. У поліцію подзвонила дівчинка і поскаржилась, що співмешканець матері пиячить і ображає її, маму та бабусю.

У квартирі правоохоронці виявили дитину, яка плакала, чоловіка та жінку, які на кухні вживали алкоголь, і бабусю на ходунках. Сусід по тамбуру сказав, що в цей день поліція вже приїздила, бо цілий день мешканці шумлять. Патрульні запросили чоловіка у відділок, щоб він протверезів. Той відмовлявся і співмешканка йому допомагала, кажучи, що нікуди він не поїде.

Чтайте також:  “Всі сядуть в тюрму на півроку”: на польському кордоні затримали близько сотні українців із фальшивими документами на роботу

Оскільки чоловік був агресивний, то було прийнято рішення повалити його на землю і надіти кайданки. Під час сутички затримуваний схопив працівника поліції за середній палець лівої руки і спричинив закритий перелом 3-ї п’ясної кістки. Крім того, вдарив поліцейського в око, заподіявши синці.

Сусід допоміг правоохоронцям затримати агресора. Потім прибув ще один екіпаж на допомогу.

Обвинувачений вину не визнав. Розповів, що залетіли працівники поліції, нічого не пояснюючи, не представившись, і на кухні почалась «потасовка» і за 20 секунд він вже був на підлозі, його били по ниркам, тягали за руки. Спочатку він начебто не зрозумів, що це був працівник поліції. Сказав, що захищався і все швидко відбулось.

В останньому слові чоловік заявив, що кається, але намагався себе захистити від нападу, не хотів комусь нашкодити. Якщо так сталось, згоден відшкодувати шкоду потерпілому.

Чтайте також:  «Мамо, що ти наробила»: жінка встромила ніж у серце синові на очах у сусідів

За умисне заподіяння правоохоронцю тілесного ушкодження середньої тяжкості під час у виконанням цим працівником службових обов’язків, суд призначив покарання — 3 роки позбавлення волі.

Додамо, що у 2016 році цей чоловік вже був судимий за умисне вбивство рідного батька, якого у стані алкогольного сп’яніння задушив електричним дротом. Обвинувачений визнав вину, щиро каявся і активно сприяв розкриттю злочину, тому отримав більш м’яке покарання, аніж передбачено законом, у вигляді 5 років в’язниці, але звільнився умовно-достроково приблизно на 8 місяців раніше.