Копи без жетонів жорстко “заламали” львів’янина посеред вулиці, – “Їхав в авто без маски”

У Львові поліцейські із застосуванням грубої сили затримали та оштрафували чоловіка, який нібито їхав у своєму автомобілі без медичної маски. Відео затримання опублікував свідок у спільноті «Варта 1»

Як зазначає автор посту, «я не бачив початку конфлікту, але як зрозумів була словесна перепалка через те що мужик їхав без маски в авто».

«Просив би відповідні органи відреагувати на дії працівника правоохоронних органів: 1. Без засобів захисту; 2. Без жетона. Піддаю сумніву такі дії. Знаю, що після звернення сестри на телефон 102 відвезли в Пустомитівський райвідділок та виписали штраф. Працівника, який вчиняв ці дії, ніхто не провіряв», – додає він.

«Без жетону, масок, рукавиць, жодних пояснень щодо особи, яку затримують…», «Позорище!!! Краще б вони, як сказав охоронець АТБ, на наркоманів редагували таким чином, а не на простих людей!», «Понабирали по оголошенню, виродків, а не поліцаїв», «В машині має повне право їхати без маски. Навіщо вона там?», «В машині можна бути без маски. При чому скільки пасажирських місць – стільки людей. Це приватна власність», «А без маски не можна тільки в громадських місцях. І то сумніваюсь, що можна штрафувати, якщо людина здорова», – зазначають львів’яни.

Чтайте також:  У Львові релігійний наставник 15 років ґвалтував дітей і знімав на відео

«Якщо мужчина навіть щось порушив, хіба адекватна поведінка поліцейського? Дійсно, а де маска? А де якась культура, виваженість? Така поведінка “одного” псує репутацію усієї поліції. А є і порядні!»