Молода дружина Віктора Павліка розповіла хто в хаті займається клінінгом та готує їсти для чоловіка

Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова розповіла, що відмовляється готувати для себе та чоловіка і наймає для цього людину, яка готує для них їсти та замовляє клінінгову капанію для прибирання вдома. А ввесь вільний час присвячує дитині та роботі.

З появою синочка на світ Катя просто фізично не встигає все зробити і наймає для цього відповідних людей. Також по догляді за дитиною їй допомагає мама, яка ввесь час присвятила дочці та внуку.

Чоловіка часто немає вдома так як гастролі та корпоративи займають більше вільного часу.

Український виконавець Віктор Павлік у 2020-му одружився з молодою фанаткою Катериною Репяховою. Цей шлюб став для артиста четвертим за рахунком і, напевно, найбільш шокуючим для фанатів. Справа в тому, що молода дружина майже на 30 років молодша за свого обранця.

Чтайте також:  Штормить в їхньому раю? Галкін розповів про розлучення з Пугачовою

Дівчина змалечку була фанаткою творчості Павліка, тому відвідувала практично усі його концерти. Навіть їздила заради нього в інші міста. На одному з таких виступів пара й познайомилася. Після того Віктор запропонував Катерині посаду свого концертного директора. А в 2019 році стало відомо, що артист покинув дружину заради молодої дівчини.

У 2021 році Репяхова подарувала коханому сина. Зараз вона активно займається вихованням малюка, але знаходить час і для роботи — дівчина продовжує організовувати концерти для свого чоловіка.

Нещодавно новоспечена мама зізналася, що вона не любить готувати ні для себе, ні для Віктора. У соціальній мережі Instagram Репяхова написала, що дуже не любить готувати і може це собі дозволити.

За її словами, вона делегує готування та все домашнє хазяйство клінінговим компаніям та власній кухарці. Вдома у Катерини та Віктора працює жінка, яка готує їм домашню їжу. Дівчина називає її справжньою майстринею своєї справи.

Чтайте також:  З'явилося відео з помпезного весілля сина куми Путіна: хто розважав VIP-гостей